تخلیه چاه شهرک صنعتی ساوه

اگر لوله های آب ساختمان شما دچار گرفتگی شده اند کافیه که با یکی از شماره های ما تماس بگیرید تا با توجه به نیاز کار افراد متخصص برای ارائه خدمات خدمت شما برسند کارهای تاسیساتی لوله بازکنی ساوه و تخلیه چاه ساوه خود را به ما بسپارید و با خیالی راحت به ادامه کارتان بپردازید. تیم متخصص ما آماده ست تا انواع کارهای تاسیساتی را برای شما همشهریان ساوه انجام بدهد شرکت خدمات فنی آرتین ارائه دهنده خدمات لوله بازکنی ساوه و همچنین تخلیه چاه در ساوه می باشد .آیا آب از چاه خانه یتان پایین نمی رود و ایستاده ، آیا مشکل نم دهی و یا انسداد چاه دارید ،می توانید از خدمات ما بهره مند گردید

لوله بازکنی نیروگاه

لوله بازکنی نیروگاه

هزینه لوله بازکن ساوه چقدر است؟

در پاسخ به این سؤال باید گفت که هزینه نهایی پرداختی شما به سرویس‌کار لوله باز کن به فاکتورهای مختلفی بستگی دارد. ازجمله موارد زیر:

 • مدت زمان صرف شده جهت رفع گرفتگی لوله
 • اگر گرفتگی لوله سخت باشد. و مدت زمان بیش از حد معمول لازم باشد تا بتوان گرفتگی را رفع نمود. طبیعتاً هزینه بیشتری در بر خواهد داشت.
 • موارد گرفتگی لوله بیشتر از یک مورد باشد.
 • نوع روش استفاده شده جهت رفع گرفتگی لوله فاضلاب

چاه بازکنی ساوه و رفع گرفتگی انواع لوله های فاضلاب درساوه را به ما بسپارید تا در کمترین زمان و با استفاده از بهترین دستگاه های لوله بازکنی نیروگاه هر نوع گرفتگی را برای شما رفع کنیم. لوله بازکنی جزء خدمات اصلی ماست و در این خدمت از نیروهای مجرب و متخصص در امر لوله بازکنی بکارگیری کرده ایم تا با بهبود کیفیت کار و کاهش دستمزد لوله بازکنی ساوه بتوانیم خدمات خوب و ارزانی را به شما همشهریان ارائه کنیم.

چه موقع به فنر زنی لوله درساوه نیاز داریم؟

دلایل متعددی نشان‌دهنده گرفتگی لوله‌ها و نیاز به رفع گرفتگی لوله‌هاست که نمونه‌ای از آن‌ها را با هم مرور می‌کنیم:

 • پیچیدن بوی بد فاضلاب در ساختمان و آپارتمان
 • تخلیه نشدن فاضلاب از سینک‌ ظرف‌شویی و روشویی
 • بالا زدن آب سرویس بهداشتی
 • گرفتگی توالت ایرانی و فرنگی
 • وجود حشرات موزی در ساختمان

نکاتی برای جلوگیری از گرفتگی لوله های فاضلاب

1.برای جلوگیری از ورود ته مانده غذاها حتما از یک صافی برای جلوگیری از ورود اشغال آلات به چاه استفاده شود.
2. روغن اضافی مانده از غذاها را داخل سینک نریزید
3. وقتی می خواهید ظروف را بشورید حتما روغن موجود در آن را پاک کرده سپس بشورید
4. از انداختن دستمال کاغذی به توالت فرنگی جدا خودداری کردهخ و توجه داشته باشید که دکمه را کاملا فشار داده تا آب کاملا تخلیه شده باشد
5. برای دستشویی ایرانی نیز باید توجه دقیق شود تا چیزی داخل سیفون نیفتد.
6. اگر توالت و حمام شما بعلت کمبود متراژ ساختمان مشترک است از افتادن وسایل حمام جدا خودداری شود
7. از انداختن مو در حمام جلوگیری کرده چرا که باعث گرفتگی می شود

سایر خدمات شرکت آرتین

 • انشعاب فاضلاب آپارتمان به فاضلاب شهری و لوله بازکنی ساوه
 • از بین بردن و برطرف کردن بوی بد توالت و دفع بوی نامطبوع
 • اجرا و تعمیرات عایق کاری و ایزوگام کف حمام ، دستشویی
 • تعمیر و سرویس دستشویی و لوله توالت فرنگی و ایرانی
 • لوله بازکنی دستشویی فرنگی ساوه و چاه بازکنی ساوه
 • تعمیرات لوله کشی آب و فاضلاب ساختمان در مناطق ساوه
 • باز کردن گرفتگی لوله توالت فرنگی و در آوردن اجسام از لوله

درآوردن انگشتر و گوشی از چاه فاضلاب

زیاد اتفاق می افتد و بیرون اوردن آن برای صاحبان اشیا قیمتی امری مهم و ضروری می باشد. هنگامی که انگشتر در توالت ایرانی یا فرنگی می افتد در سیفون s مانند توالت گیر می کند. در این شرایط برخی افراد با دست اقدام به بیرون اوردن انگشتر از چاه توالت می کند. این امر ممکن است سبب رفتن انگشتر یا شی قیمتی دیگری مثل ساعت به دورن چاه توالت شده و دیگر دسترسی به آن امکان پذیر نباشد.زیاد اتفاق می افتد و بیرون اوردن آن برای صاحبان اشیا قیمتی امری مهم و ضروری می باشد. هنگامی که انگشتر در توالت ایرانی یا فرنگی می افتد در سیفون s مانند توالت گیر می کند. در این شرایط برخی افراد با دست اقدام به بیرون اوردن انگشتر از چاه توالت می کند. این امر ممکن است سبب رفتن انگشتر یا شی قیمتی دیگری مثل ساعت به دورن چاه توالت شده و دیگر دسترسی به آن امکان پذیر نباشد.


تخلیه چاه فاضلاب ساوه

شرکت آرتین یکی از بهترین و موفق ترین شرکت ها در امر تخلیه چاه ساوه می باشد یکی از ویژگی های مهم شرکت این است که ارزان و به صرفه می باشد ما آماده هستیم که خدمات تخلیه چاه ارزان ساوه را ارئه کنیم و به همشهریان گرامی این قول را می دهیم که در صورت همکاری با ما دیگر نگران حوادث ریزش و پر شدن سریع چاه نباشید.

تخلیه چاه قم

تخلیه چاه ساوه

مشتریان عزیز می توانند با تماس با شرکت خدمات لوله بازکنی تخلیه چاه آرتین و پس از بازدید کارشناس این شرکت درمورد قیمت تخلیه چاه در نیروگاه وحومه آن به توافق کامل رسیده و وجه توافقی را پس از رضایت از کار انجام شده به این شرکت با ارائه فاکتور معتبر از سوی شرکت در صورت تقاضای مشتری به این شرکت پرداخت نمایند. جهت اطلاعات بیشتر با شماره مدیریت شرکت در هر ساعت از شبانه روز می توانید تماس گرفته ومشاوره و راهنمایی لازم را دریافت نمایید.

راه های تشخیص پر شدن چاه فاضلاب

« از سیفون دستشویی و کف شورها بوی نامطبوع به مشام می رسد

« اگر چاه فاضلاب پر شده باشد دهانه چاه شروع به خیس شدن می کند

« برای تهویه چاه و خارج شدن بوی نامطبوع در ساختمان در بالا یک لوله هواکش نصب می گردد

« بعلت ایجاد نم و رطوبت در اطراف چاه بوی نامطبوع به مشام می رسد

« کشش چاه مانند سابق نبوده و آب به کندی تخلیه می شود

عوامل موثر بر قیمت تخلیه چاه ساوه

قیمت تخلیه چاه در نیروگاه بستگی به عوامل متعدد و شرایط آن دارد. و قیمت ثابت و مشخص آن توسط اتحادیه معین می شود درغیر اینصورت بسته به توافق طرفین دارد که باید مواظب بود که بعضی از شرکتهای فعال تخلیه چاه در زمینه قیمت تخلیه چاه در نیروگاه رنیروگاهی را فراتر از عرف آن نگویند. اگر در زمینه قیمت تخلیه چاه در ساوه خواستید اطلاعاتی را داشته باشید با شرکت خدمات آرتین تماس گرفته تا تمام اطلاعات مورد نیاز وسایر خدمات تحت پوشش کاری این شرکت را به شما ارائه نماید. یکی از عوامل قیمت تخلیه چاه درساوه بستگی باز بودن درب چاه دارد که اگر درب چاه باز نباشد اجرت آن جداگانه محاسبه می شود و پس از تخلیه چاه هم بستن درب چاه نیز جداگانه محاسبه می شود .

علائم نشاندن دهنده ی پر شدن چاه فاضلاب چیست؟

زمانی که یک چاه فاضلاب پر می شود بنا به نوع کاربری ان پس از پر شدن چاه فاضلاب به صورت مداوم بوی فاضلاب از کاسه توالت و شبکه فاضلاب ساختمان متصل به چاه به مشام خواهد رسید.اما خروج بوی بد فاضلاب را به تنهایی نمی توانیم دلیل پر شدن چاه فاضلاب قرار دهیم چرا که امکان دارد گرفتگی در مسیر فاضلاب رخ داده باشد.

از نشانه هایی دیگر پر شدن چاه فاضلاب و نیازمندی به تخلیه چاه می توان به بالا امدن فاضلاب و عدم عبور فاضلاب از کاسه توالت اشاره کرد. عوامل بسیاری وجود دارند که می توانند نشان دهنده ی پر شدن چاه فاضلاب باشند که تنها با عمل فنر زنی توسط دستگاه لوله بازکنی فنر می توان از پر بودن ظرفیت چاه فاضلاب اطمینان حاصل کرد.فنر به علت توانایی فوق العاده ای که در بازکردن انواع گرفتگی ها دارد،بهترین راه تشخیص بوده و سیاه شدن سر فنر گویای این حقیقت می باشد.

0 پاسخ

ثبت دیدگاه

مایل به ملحق شدن به بحث هستید ؟
به ما بپیوندید !

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *